Однотонна парасолька повний автомат т. м. "Fiaba", якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 12 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.
Завдяки цьому поєднанню спиць, парасолька має хорошу вітростійкість.
Парасолька має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Модель має шість відтінків.
![]()
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Щоб уникнути псування купола парасольку, рекомендуємо носити в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Колір | Сірий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴








