Чорна парасоля на 16 пластикових спиць захистить від дощу не тільки Вас, але і Вашу супутницю.
Каркас парасольки повністю виготовлений з якісних матеріалів.
Він здатний протистояти вітрам і злив. Каркас парасолі налічує 16 спиць з пластику!
![]()
Довжина парасольки і його вага так само важливим, як і розмір його купола.
Пластикова ручка обтягнута Еко шкірою.
![]()
Парасолька має зручний чохол для носіння через плече.
![]()
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Колір | Чорний |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, шкірозамінник |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 615 г |
| Довжина спиці | 66 см |
| Довжина у складеному вигляді | 92 см |
| Діаметр купола парасольки | 109 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










