Чоловіча парасолька напівавтомат від фірми "Lantana"
- В наявності
- Код: 0903
350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча парасоля напівавтомат від фірми "Lantana" надійний захист від дощу та вітру.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду та плям.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних матеріалів; сталь вкрита покриттям що виключає корозію, і спиці з фібергласу і пластику системи "антивітер".
![]()
Парасоля має потовщену ніжку і зручну ручку гачком.
![]()
Щоб уникнути псування купола носити парасольку в чохлі й висушений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 510 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴









