Жіноча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фібергласу з пластиковим закінченням.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасолька має в наявності 10 спиць з вуглепластику.
![]()
Потовщена ніжка і зручна ручка добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
![]()
Модель має де кілька візерунків.
![]()
Особливість: Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Модель йде без етикетки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Popular |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 470 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴







