


Парасолька напівавтомат "джинс" від фірми "Feeling Rain"
- В наявності
- Код: 0138945/1
263 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька напівавтомат на 8 карбонових спиць, від фірми "Feeling Rain", надійний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 спиць з карбону системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
![]()
Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
![]()
Модель має декілька візерунків.
![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 370 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴



