Жіноча парасолька автома від торгової марки "Lantana".
Каркас зонта изготовлен из качественных материалов. Специальное покрытие исключает возникновение коррозии.
Зонт имеет в наличии 8 карбоновых спиц и платиковое окончание.
![]()
![]()
Модель має шість різних відтінків та візерунків.

Пластикова ручка.

Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 8 карбонових спиць та платикове закінчення.
![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 400 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴





