Жіночий парасолька напівавтомат із тефлоновим просоченням зсередини
- Готово до відправки
- Код: 0309/2
591 ₴
502 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасоля напівавтомат на 9 спиць з фібергласу з пластиковим закінченням, красивий і надійний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 9 спиць і складається з трьох компонентів: металу, фібергласу та пластикове закінчення.
![]()
Висока щільність тканини купола, плюс срібне напилення зсередини надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Потовщена ніжка і зручна прогумована ручка під колір парасольки добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
![]()
Модель має де кілька відтінків.
![]()
Особливість: Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴








