Однотонна парасолька тростина на 16 карбонових спиць з діаметром купола 114 см
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SW 1665
256 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча парасолька тростиною на 16 спиць з великим куполом від фірми "Eso Fecske".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 16 карбонових спиць.

Металевий стрижень та пластикова ручка.

Модель упакована в коробку по дванадцять штук де кілька відтінків.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Стан | Новий |
| Виробник | Eso Fecske |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 114 см |
| Довжина спиці | 66 см |
| Довжина у складеному вигляді | 93 см |
| Вага парасольки | 550 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












