Парасолька тростина в клітку на 8 пластикових спиць від фірми "Eso Fecske".
Каркас парасольки повністю виготовлений із якісних матеріалів. Ця парасолька налічує 8 карбонових спиць.

Елегантна прогумована ручка у формі гачка, і надійний металевий стрижень добре утримує таку велику тростину.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Пластик |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 370 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Діаметр купола парасольки | 106 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.













