

Жіноча парасоля Toprain напівавтомат на 8 спиць #02046
- В наявності
- Код: 02046
389 ₴
331 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасоля напівавтомат.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць і пластикове закінчення.
Потовщена ніжка і зручна маленька пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ.
-
Довжина у складеному вигляді 31 см
-
Діаметр купола парасольки 98 см
-
Довжина спиці 54 см
-
Довжина стержня розкладеному вигляді 57 см
-
Вага парасолі 345 г
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання. Тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 345 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴





