



Жіноча парасоля Toprain напівавтомат на 10 спиць #0545/3
- В наявності
- Код: 0545/3
634 ₴
539 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць з фібергласу гарний та якісний захисник від дощу та вітру від фірми "Toprain".
Каркас парасольки виготовлений із міцних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має в наявності 10 спиць з фібергласу і пластику що запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру.

Потовщена ніжка і проста зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ.
-
Довжина у складеному вигляді 32 см
-
Діаметр купола парасольки 97 см
-
Довжина спиці 56 см
-
Вага парасолі 470 г
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню зонтика під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 470 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴




