Механічна жіноча парасолька зворотного складання на 8 спиць якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 8 сталевих спиць системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Завдяки тому, що спиця парасольки складається в іншу сторону, каркас може витримує значні пориви вітру.
Зручний дизайн пластикової прогумованої ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.

Ця парасолька має купол діаметром 97 см, що забезпечує достатній простір для захисту від дощу.
Довжина спиці становить 53 см - це оптимальна довжина, яка забезпечує достатню міцність та стабільність парасольки під час використання.
Довжина у складеному вигляді становить всього 24.5 см, що робить її компактною і зручною для перенесення в сумці чи рюкзаку.
Загальна вага парасольки становить 295 г, що є легкою і не надто навантажує під час носіння.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 295 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Блакитний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
- Ціна: 424 ₴








