Жіноча парасолька Frei regen напівавтомат із містом зсередини #03031
- В наявності
- Код: #03031
862 ₴
733 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат Frei regen на 9 спиць із вуглепластику з пластиковим закінченням, гарний і надійний захисник від дощу та вітру.
Парасолька від дощу торгової марки "Frei regen" простий і зручний в експлуатації.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має в наявності 9 спиць з фібергласу.

Стовщена ніжка та зручна прогумована ручка під колір парасольки добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Розміри.
-
Діаметр купола - 97 см
-
Довжина спиці - 56 см
-
Довжина в складеному вигляді - 32 см
-
Вага - 500 г
Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Синій |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Фіберглас |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733 ₴









