


Однотонна парасолька повний автомат Feeling Rain. #053002/2
- В наявності
- Код: 053002/2
503 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна парасолька повний автомат для всієї родини.
Одною з необхідних речей в житті кожного - є парасолька, а якщо ж вона зручна і практична це супер. Хочемо представити вашій увазі однотонну парасольку з трьома перевагами;
1. Парасолька легка і важить 375 г
2. Її довжина в складеному стані становить 28 см що дозволить їй поміститься практично в будь-яку сумочку.

3. Парасолька торгової марки "Feeling Rain" виготовлена з високоміцних матеріалів, і її якість тестували на фабриці. Завдяки цьому каркасу парасолька може витримувати пориви вітру при цьому залишатися цілою.
Кожна парасолька від "Feeling Rain" випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу. Каркас парасольки виготовлений зі сталі з покриттям, що виключає корозію і має 8 спиць з карбону системи "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Потовщена ніжка і зручна маленька пластикова ручка.

-
Діаметр купола - 95 см
-
Довжина спиці - 53 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 365 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴



