Жіноча парасолька автомат Срібний дощ з візерунком зсередини #0729/1
- В наявності
- Код: 0729/1
700 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасоля автомат на 9 спиць з фібергласу та пластиковим закінченням, красивий і надійний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 9 спиць з металу, фібергласу і пластика.

Висока щільність тканини купола, плюс срібне напилення зсередини надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості.
Потовщена ніжка й зручна прогумована ручка під колір парасольки добре утримує купол при поривах вітру.

Розміри.
-
Діаметр купола - 100 см
-
Довжина спиці - 57 см
-
Довжина в складеному вигляді - 30 см
-
Вага - 450 г
Особливість: Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Бордовий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴








