Дитяча прозора парасолька на 3-6 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 8 пластикових спиць.
Розміри.
-
Діаметр купола - 75 см
-
Довжина спиці - 48 см
-
Довжина в складеному вигляді - 65 см
-
Вага - 260 г
Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 65 см |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴







