Механічна складна парасолька на 8 металевих спиць з пластиковим закінченням.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Метал вкритий покриттям виключаючи корозію. Край спиці з пластику.


Виробник запакував модель так, що в кожній коробці відтінки й візерунки можуть відрізнятися від попередньої.



Маленька пластикова ручка зі шнурком.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 225 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.



