Парасолька повний автомат Bellissimo на 12 спиць синя #06224
- Готово до відправки
- Код: 0622/4
678 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна парасоля повний автомат від торгової марки "Bellissimo".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних та якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 12 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.

Завдяки таким складовим каркаса парасолька має хорошу вітростійкість.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка.

Розміри.
-
Діаметр купола - 102 см
-
Довжина спиці - 57 см
-
Довжина в складеному вигляді - 32.5 см
-
Вага - 480 г
Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить час експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴









