Велика чоловіча парасолька автомат Frei Regen з куполом 120 см на 16 спиць #02719
- Готово до відправки
- Код: #02719
1 006 ₴
875 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна парасоля повний автомат від фірми "Frei Regen" якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 16 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.

Завдяки даному каркасу парасоля має хорошу вітростійкість.
Стовщена ніжка і зручна пластикова ручка дозволяє добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Розміри.
-
Діаметр купола - 112 см
-
Довжина спиці - 63 см
-
Довжина в складеному вигляді - 34 см
-
Вага - 680 г
Особливість: Оснащений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 680 г |
| Довжина спиці | 63 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Діаметр купола парасольки | 112 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 69 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴











