



Парасолька зворотного складання SL тростина з подвійною тканиною #01711S6
- В наявності
- Код: 01711S/6
481 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасольки Smart.
Дуже практичним і зручним предметом від дощу і вітру є інноваційна парасолька «Smart» зворотного складання. Його спеціальна конструкція тростини, і великий купол забезпечують максимальний комфорт при носінні парасольки в момент зайнятих рук і при сильних поривах вітру.
Розміри.
-
Діаметр купола - 107 см
-
Довжина спиці - 57 см
-
Довжина в складеному вигляді - 82 см
-
Вага - 500 г



Опис характеристик ексклюзивної парасольки
![]() |
Простота і зручність в експлуатації. |
![]() |
Витримує значні пориви вітру. |
![]() |
Має великий і надійний купол. |
![]() |
Матеріал виготовлення корпусу і спиць — вуглепластик. |
![]() |
Матеріал купола — поліестер. |
![]() |
Наявність спеціального гака для обхвату руки дозволяє нести дитину, везти коляску, використовувати мобільний телефон. |
![]() |
Розроблена спеціальна система «антивітер». |
|
|
Чудова парасолька Smart










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Діаметр купола парасольки | 107 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴




