Чоловіча парасолька автомат на 9 спиць із фібергласу от фирмы "UNIVERSAL" якісний захисник від дощу.
Однією з необхідних кожному чоловіку аксесуарів є парасолька. Парасолька не тільки захищає від негоди, а й робить його володаря стильним і сучасним.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних матеріалів, сталь укрита покриттям, що запобігає корозії, і спиці з фібергласу системи "анти-вітер".

Парасолька має потовщену ніжку і зручну ручку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма шкірозамінник |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | емблеми машин |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 470 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴



