


Прозора парасолька тростина "I love Ukraine" від "Mario"
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: MR 3737/1
153 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозора парасолька — тростина на 8 спиць, буде добрим доповненням до гардероба будь-якої дівчини.
Каркас тростини зроблений із якісного матеріалу та має в наявності 8 пластикових спиць.

Догляд.
Склепіння парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 350 г |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



