Парасолька жіноча Susino автомат Ейфелева вежа #030264
- В наявності
- Код: #03026/4
722 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька автомат від Susino на 9 спиць із фібергласу та з пластиковим закінченням, гарний і надійний захисник від дощу та вітру.
Каркас парасолі виготовлений із якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасоля має в наявності 9 спиць зі сталі, фібергласу та пластику.

Стовщена ніжка та зручна пластикова ручка добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Подарункова упаковка.

Розміри.
-
Діаметр купола - 98 см
-
Довжина спиці - 56 см
-
Довжина в складеному вигляді - 29.5 см
-
Вага - 440 г
Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить час експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 440 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 29.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴









