Парасолька чоловіча автомат Lantana чорна купол 120 см #0939
- В наявності
- Код: 0939
464 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зануртесь в комфорт і стиль з парасолею Lantana!
Дана модель парасолі забезпечить вам надійний захист від непогоди.
Чорний колір додає елегантності, а діаметр купола 120 см забезпечує широкий захист.
Зручна ручка з гаком дозволяє зручно тримати парасоль, а чохол зі шнурівкою забезпечує легке перенесення. Навіть у складеному вигляді, з довжиною 37 см та вагою 640 г, він легко поміщається в сумку чи рюкзак.

Наша парасолька має каркас антивітер, що робить його стійким навіть у сильний вітер. Замовляйте вже зараз і насолоджуйтеся комфортом у будь-яку погоду з Lantana!
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушіть парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 640 г |
| Довжина спиці | 67 см |
| Довжина у складеному вигляді | 37 см |
| Діаметр купола парасольки | 120 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴












