Жіноча парасолька автомат на 9 спиць "анти-ветер" от фірми "Mario", надійний супутник у дощовиту погоду.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних і якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 9 спиць із вуглепластику та пластикове закінчення.

Завдяки цьому каркасу парасолька має гарну вітростійкість. Навіть якщо його виверне порив вітру, каркас парасольки залишається цілим.
Стовщена ніжка і зручна пластикова ручка що дає добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Прагніть носити парасольку в сумці з одягненим чохлом, це продовжить термін експлуатації ткани купола.
Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




