Чоловіча парасолька автомат торгової марки "Feeling Rain" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 9 спиць з фібергласу та оснащений системою проти вітру.
Завдяки такому каркасу парасолька витримує незначні пориви вітру.
Зручний дизайн пластикової ручки, дозволяє добре утримувати великий купол парасольки при поривах вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.

Характеристика:
Довжина складеної парасольки: 33 см
Довжина спиці: 57 см
Діаметр розкритого купола: 100 см
Вага 490 г.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴












