Чоловіча парасоля автомат від дощу т.м. "Три Слона".
Каркас парасольки виготовлений з якісної сталі з покриттям, що виключає корозію. Дві крайні спиці із карбону.

Простий та зручний дизайн ручки.

Матеріал купола - 100% поліестер, оброблений водовідштовхувальним просоченням.
Щоб уникнути псування купола, обов'язково потрібно носити парасольку в чохлі.
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково її потрібно висушити.
Сушиться парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки і не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.











