Парасолька жіноча Frei Regen напівавтомат "капля на квітці" #090854
- В наявності
- Код: 09085/4
639 ₴
543 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька жіноча напівавтомат від Frei Regen - це якісний аксесуар для стильного захисту від дощу та вітру.
Каркас парасольки складається з 9 якісних спиць, що робить її міцною та стійкою до вітру. Завдяки напівавтоматичній системі відкривання, ви зможете легко і швидко відреагувати на несприятливі погодні умови.

Парасолька має зручну довжину у складеному вигляді - 32 см, що дозволяє легко помістити її в вашу сумку чи рюкзак. Завдяки легкій вазі - 470 г, вона не навантажить ваше обладнання та завжди буде легкою у використанні.

Характеристики:
Розмір відкритого купола: 98 см (діаметр)
Довжина у складеному вигляді: 32 см
Вага: 470 г
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушіть парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 470 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴








