Парасолька від «Calm Rain» — завжди надійний захисник від дощу.
Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фібергласу системи «антиветер» не тільки надійно захистить свого власника від дощу, але допоможе виглядати стильно і сучасно.
Цей аксесуар стане незамінною частиною вашого гардероба.

Зручна пластикова ручка.
Чому купувати товари вигідніше всього у нас?
|
|
Займаємося продажем парасольок вже понад 12 років і можемо знайти підхід до кожного клієнта, навіть самому неординарної. |
|
|
Маємо безліч позитивних відгуків від покупців. |
|
|
Товар завжди є в наявності, тому вам не доведеться довго чекати доставлення. |
|
|
Маємо широкий асортимент парасольок різного дизайну на будь-який смак. |
Парасолька чоловіча напівавтомат на 10 спиць з фібергласу «антивітер» з водонепроникного матеріалу створить для вас відмінний захист, а завдяки високій міцності цей аксесуар буде служити вам багато років.

Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calm Rain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴









