Зонт - трость веселка на 16 карбонових спиць системи "антивітер".
Парасолька райдуга яскравого забарвлення стане оригінальним доповненням до вашого вбрання, а також допоможе створити неповторний образ.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має в наявності 16 карбонових спиць системи "антивітер".

Навіть якщо парасольку вивертає при вітрі, спиця парасольки залишається цілою.

Висока щільність тканини купола надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Сталева ніжка та зручна ручка із пластику добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Мдель має чохол різних відтінків.
Парасолька-тростина має просту і надійну конструкцію, цим багато в чому пояснюється його популярність. Спиці без зчленувань роблять купол жорстким і округлішим, ніж купол складаної парасольки. Це не тільки красиво, а й зручно - вода легко скочується з купола, парасолька швидше сохне. Парасолька-тростина елегантна і аристократична.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 116 см |
| Довжина спиці | 70 см |
| Довжина у складеному вигляді | 95 см |
| Вага парасольки | 670 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.











