Жіноча парасоля автомат торгової марки "Срібний дощ", гарний і якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 9 спиць з вуглепластика і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.
Висока щільність тканини купола надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Упаковані парасольки в коробку по дванадцять штук, де один візерунок та шість відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Жаккард |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.














