Жіноча парасолька напівавтомат на 9 спиць "антиветер" от фірми "Zita", надійний супутник у дощовиту погоду.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних і якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 9 спиць із вуглепластику та пластикове закінчення.

Стовщена ніжка і зручна пластикова ручка що дає добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Прагніть носити парасольку в сумці з одягненим чохлом, це продовжить термін експлуатації ткани купола.
Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴







