Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць із вуглепластику, системи "анти-вітер", від фірми "Max" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Склепіння парасольки містить 10 спиць зі сталі, вуглепластику та пластику.
Завдяки такому поєднанню спиць, парасолька може витримувати великі пориви вітру.
Потовщена ніжка та зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Обладнаний системою "анти вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Червоний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴






