Велика чорна парасоля від Universal - надійний захисник від дощу.
Каркас парасольки повністю виготовлений з якісних матеріалів.
Він здатний протистояти сильним зливам та вітру. Каркас парасолі налічує 24 карбонові спиць.

Пластикова ручка обтягнута екошкірою. Надійний металевий стрижень добре утримує таку велику палицю.

Парасолька має зручний чохол для носіння через плече.

Розміри.
-
Діаметр купола - 104 см
-
Довжина спиці - 65 см
-
Довжина в складеному вигляді - 87 см
-
Вага - 750 г
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Колір | Чорний |
| Кількість спиць куполу | 24 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, шкірозамінник |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 750 г |
| Довжина спиці | 65 см |
| Довжина у складеному вигляді | 87 см |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴











