Дитяча парасолька для дівчаток на 4 - 7 років.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 8 металевих спиць.
Парасолька має пластикову ручку гачком.
Модель має шість візерунків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 280 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 70 см |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.












