

Дитяча парасолька SL тростиною з собачками на 4-7 років #01701
- В наявності
- Код: 01701
295 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча парасолька з маленьким малюнком для дітей на 4-7 років.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцної сталі з покриттям, що виключає корозію.
Зручна ручка гачком.
Бренд: SL
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростина
Довжина складеної парасольки: 69 см
Розмір розкритого бані: 85 см
Довжина спиці: 50 см
Вага парасольки: 250 г
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: нейлон
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 8
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 69 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



