Маленька однотонна парасолька автомат від фірми 'Mario"
- В наявності
- Код: MR 813
241 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька автомат в 4 складання завдовжки 23 сантиметри з полегшеним каркасом.
Парасоля блакитного кольору!!!
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальний сплав спиці робить його міцним і легким. Крайній елемент спиці виготовлені і скловолокна, що дає каркасу можливість вигинатися від вітру й залишатися при цьому цілим.
Потовщена ніжка та маленька ручка.
Парасолька упакована в коробку по дванадцять штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Колір | Синій |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Скловолокно, Карбон, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 340 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 23 см |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴



