Однотонна парасолька напівавтомат зі сріблом зсередини на 8 карбонових спиць
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: F23-3011
173 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Однотонна парасоля напівавтомат від фірми "Fiaba".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць і пластикове закінчення.

Стовщена ніжка і зручна маленька пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Модель запакована в коробку по дванадцять штук де кілька відтінків.

Особливість: Оснащений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання. Тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 360 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.











