Чоловіча міні парасолька повний автомат гуртом.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів.
Спеціальний сплав спиці робить його міцним і легким.

Завдяки цьому поєднанню спиць, парасолька має хорошу вітростійкість.

Зручний дизайн маленької пластикової ручки.
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 335 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 22.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 92 см |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Карбон, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



