Маленька механічна парасолька на 8 якісних спиць.
Парасолька від дощу торгової марки "Срібний Дощ".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасолька має 8 сталевих спиць. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.

Парасолька має маленьку дерев'яну ручку, яку зручно тримати в руці.

Парасолька має чохол, який зручно тримати в руці. В пакованні дванадцять штук й один відтінок.

Бренд: Срібний дощ
Тип парасольки: унісекс
Механізм: механіка
Конструкція: 3 складання
Довжина складеної парасольки: 24,5 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 53 см.
Розмір розкритого купола: 97 см.
Вага парасольки: 320 гр.
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: дерево
Кількість спиць: 8
Особливість:
Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 230 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
- Ціна: 328 ₴









