Біла парасолька-тростина з рюшами на 12 пластикових спиць.
Парасолька має трішки затертість!!!
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Парасолька має 12 пластикових спиць.

Парасолька має пластикову ручку.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swift |
| Колір | Білий |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 430 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 95 см |
| Діаметр купола парасольки | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴







