Парасолька тростина на 16 карбонових спиць - якісний захисник від дощу в негоду.
Каркас парасольки повністю виготовлений із якісних матеріалів. Вона здатна протистояти поривам вітру та зливам.
Дана модель парасолі має в наявності 16 карбонових спиць!

Навіть якщо парасолька виверне спиця залишиться цілою.
Проста пластикова ручка гачком. Металевий стрижень, добре тримає купол.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання. Це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 570 г |
| Довжина спиці | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 88 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










