Чоловіча парасоля автомат на 12 спиць від торгової марки "THEBEST".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 12 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.

Завдяки такому каркаса парасолька має хорошу вітро-стійкість.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.








