Парасолька повний автомат від фірми "Mario" якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 10 подвійних карбонових спиць і пластикового закінчення.

Завдяки даному каркаса парасолька має хорошу вітро-стійкість.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 37 см |
| Діаметр купола парасольки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.












