Парасолька автомат на 8 карбонових спиць від фірми Mario.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 8 карбонових спиць пластикове закінчення.

Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка.

Дана модель парасольки має кілька відтінків і один візерунок з середини.

Намагайтеся носити парасольку в сумці з одягнутим чохлом, це продовжить термін експлуатації тканини купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 350 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.












