Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 карбонових спиць R 0255
- В наявності
- Код: R 0255
284 ₴
Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 карбонових спиць від фірми "Toprain", це надійний захист від дощу та вітру.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям. Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів; сталь вкрита покриттям виключає корозію, і спиці з карбону і пластику.
![]()
Зручна пластикова ручка гачком.
![]()
Щоб уникнути псування купола носити парасольку в чохлі і висушений.
![]()
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол.Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 430 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 59 см |
- Ціна: 284 ₴









