

Прозора дитяча парасолька в горішок від фірми "Rain Proof"
- В наявності
- Код: R 0259/5
263 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча прозора парасолька на 4-7 років від фірми "Rain Proof".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 8 карбонових спиць.

Пластикова ручка кольору окантовки купола.
Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих та розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 235 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Діаметр купола парасольки | 81 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴



