Дитяча парасолька тростиною на 4-7 років.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць.
Пластикова ручку гачком.
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростина
Довжина складеної парасольки: 69 см
Розмір розкритого купола: 80 см
Довжина спиці: 49 см
Вага парасольки: 270 г
Матеріал купола: нейлон
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 270 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 69 см |
| Діаметр купола парасольки | 80 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴





