Парасолька жіноча автомат Rainbrella 9 карбонових спиць R0111D5
- В наявності
- Код: R 0111D/5
350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасоля автомат на 9 спиць системи "антивітер" від фірми "Rainbrella", гарний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних та якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасолька має в наявності 9 карбонових спиць і пластикове закінчення.


Парасоля має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку, що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
Догляд.
Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainbrella |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 380 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



