Складана парасолька "Feeling Rain" повний автомат на 8 спиць карбонових
- Готово до відправки
- Код: 053001
470 ₴
409 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча парасолька "Feeling Rain" повний автомат на 8 спиць надійний захисник від дощу.
З питань оптової закупівлі цієї моделі звертайтесь до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцної сталі з покриттям, що виключає корозію і має 8 спиць з карбону системи "анти вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру..
Завдяки такому каркасу парасолька залишається цілою навіть якщо її виверне вітер.
Потовщена ніжка та зручна маленька пластикова ручка.
Завдяки своєму розміру та вазі парасолька може носити і підліток.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 360 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴













